KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15527503
nr 1552 7503
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålningar, 3 st, Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 20x20 - 13x32 cm. Signerad
måndag 17 juli 2023
kl 18:27:42
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud